• İpek+Erman / 19.08.2018
  Wedding Venue: Almira Hotel
  Wedding Dress: Banu Güven Design Studio
  Shoes: Divanni
  Hair and Make Up: Çağdaş Uluçay

  Herkese merhabalar! Bloğuma hoşgeldiniz =) Ya da ben Blog alemine hoşgeldim. Senelerdir biriktirdiğim, birbirinden keyifli bir sürü hikayem var ve ben onları size anlatmak için can atıyorum. Yaşantıma blog yazmayı dahil etmek benim için bir hayli zor oldu. Yoğun çekim temposu ve sabit bir yerde kalamama durumu, sakince ve düzenli olarak yazı yazmama engel oldu hep. Yine yoğun tempo ve "evim neresi" sorusu cevapsız kalmaya başlıyor ama bu sefer kararlıyım size "anlatacaklarım var." Kelimelerden ziyade fotoğrafları kullanacağım anlatırken.
  İlk hikayem geçen sene ağustos ayında çektiğim çok sevdiğim çiftim İpek ve Erman'dan geliyor. İkisi de Amerika'da yaşıyor ama Bursalılar. Dolayısıyla gelin almadan düğüne herşey Bursa'da gerçekleşti. Sözü çok fazla uzatmadan sizleri fotoğrafları izlemeye davet ediyorum. İpek'in detaylarını soranlar çok olmuştu. Yazının başında hepsini belirttim. Bir sonraki paylaşıma kadar keyifli seyirler diliyorum efendim =)


 • Selin+Hüseyin 29.07.2017
  ------------------------------------
  Mekan: Fuat Paşa Yalısı
  Gelinlik: Burak Kaynar
  Damatlık: Damat Tween
  Saç: Sacha Exclusive
  Makyaj: Alev Kaya-Talha Uslu
  Gelin Çiçeği: Hello Floral Design
  Merhabalar,
  Bugün anlatacak şahane bir hikayem var! Selin benim çocukluk arkadaşım. Baya 6 yaşımdan beri başımın tatlı belası. Çok güzel geçirdik o zamanlarımızı. Ama konumuz bu değil. Konumuz Selin ve Düğünü:
  Hem nedime, hem fotoğrafçı olmak kolay değildi. Neyse ki müthiş keyifliydi.
  Sözü fotoğraflara bırakıyorum. Keyifli seyirler =)